وارد شدن

Lost your password?
حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

۱۰ روستای شهرضا برای اجرای طرح سحاب بنیاد برکت انتخاب شدند

محمود الیاسی جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرضا گفت: اشتغال زایی یک امر زیر بنایی در هر جامعه است و مستلزم یک پارچگی تمام دستگاه‌های اجرایی و بنیاد هایی مانند بنیاد برکت، کمیته امداد و بهزیستی است.

وی افزود: تا پایان سال گذشته کل ثبت سامانه بنیاد افراد معرفی از شهرضا ۳۶۰ نفر بوده که از شروع طرح تا پایان سال ۲۲۱ نفر انتخاب شدند، که کل مبلغ تخصیص یافته برای حمایت از طرح های اشتغال زایی ۸ میلیارد و ۷۶ میلیون تومان بوده است.

مسئول بنیاد برکت اصفهان تصریح کرد: برای اجرای هر چه بهتر طرح سحاب که بر محوریت توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار، طرح در یک فرآیند ۱۲ مرحله ای متمرکز است.

الیاسی با اشاره به تشکیل کمیته اشتغال در روستا ها، عنوان کرد: برای اجرای بهتر این طرح تشکیل کارگروه تخصصی و کارگروه اشتغال روستا با عضویت دهیار، اعضای شورای اسلامی و معتمدین محل ضرورت دارد.

در ادامه جلسه حسین بهزاد بخشدار مرکزی شهرستان شهرضا با توجه به انتخاب ده روستا برای اجرای طرح بنیاد برکت، گفت: ده روستا با جمعیت بیشتر که امکان اشتغال زایی بهتری دارند شامل روستاهای قصرچم، اسفرجان، هونجان، امین‌آباد، کهرویه، وشاره، سولار، زیارتگاه، مهیار و امامزاده علی اکبر است.

وی افزود: در بحث ایجاد کمیته اشتغال در روستاها هیچ مشکلی نداریم چرا که در سال‌های گذشته هم این کمیته تشکیل شده است.

بخشدار مرکزی شهرستان شهرضا جناب اقای دکتر حسین بهزاد فر می باشند .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*